Viser 59 ansatte fra Gol vidaregåande skule

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Torhild Barlaug Lektor m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Torhild.Barlaug@bfk.no
Øystein Bergane Adjunkt med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Oystein.Bergane@bfk.no
Marianne Brekke Adjunkt med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Marianne.Brekke2@bfk.no
Anne Marie E. Brenno Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Anne.Marie.E.Brenno@bfk.no
Trude Andersen Børtnes Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Trude.Andersen.Bortnes@bfk.no
Andreas Isaksen Dahl Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Medier og kommunikasjon Send e-post til Andreas.Isaksen.Dahl@bfk.no
Brenda de Jong Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Brenda.de.Jong@bfk.no
Tone Berit Dokken Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til tone.dokken@bfk.no
Halfdan Karlsen Eidheim Lektor m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Halfdan.Karlsen.Eidheim@bfk.no
Kari Eidsgaard Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Kari.Eidsgaard@bfk.no
Ole Petter Espe Avdelingsleiar Gol vidaregåande skule Gol vgs - Design- og håndverk Send e-post til Ole.Petter.Espe@bfk.no
Guri Feten Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til guri.feten@bfk.no
Siri Forland Lektor med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til siri.forland@bfk.no
Stine Framstad Kontormedarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Stine.Framstad@bfk.no
Grete Golberg rektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til grete.golberg@bfk.no
Linda Granlund Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Linda.Granlund@bfk.no
Mats Jahren Haaland Miljøarbeider/Hovslager Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Mats.Jahren.Haaland@bfk.no
Aud Hallerdalen fagarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kantine Send e-post til aud.hallerdalen@bfk.no
Tone Lian Haraldset Sekretær Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Tone.Lian.Haraldset@bfk.no
Mari Eidsberget Haugo Sekretær Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Mari.Eidsberget.Haugo@bfk.no
Jens Morten Haukaas lektor m7till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Jens.Morten.Haukaas@bfk.no
Anders Lunden Herfoss Lektor med tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Anders.Lunden.Herfoss@bfk.no
Gunhild Sverresdatter Jensen adjunkt med tillegsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Gunhild.Sverresdatter.Jensen@bfk.no
Ingrid Totland Jorde Lærling Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Ingrid.Totland.Jorde@bfk.no
Margit Jordet Adjunkt m/till.utd Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til margit.jordet@bfk.no
Kjellbjørn Karsrud Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Kjellbjorn.Karsrud@bfk.no
Halvor Knaldre Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Halvor.Knaldre@bfk.no
Ingrid Marie Kolsrud Leder Gol vidaregåande skule Gol vgs Send e-post til Ingrid.Marie.Kolsrud@bfk.no
Stian Ødegård Kroken Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Stian.Odegard.Kroken@bfk.no
Monica Kvannefoss Barne og ungdomsarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til monica.kvannefoss@bfk.no
Gro Molde Lappegard Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Gro.Molde.Lappegard@bfk.no
Kari Beate Lilleaas Lektor med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Kari.Beate.Lilleaas@bfk.no
Elin Magnetun Aasen Fagarbeider Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Elin.Magnetun.Aasen@bfk.no
Truls Magnussen adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til truls.magnussen@bfk.no
Gunn Birgit Magnussen Konsulent Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Gunn.Birgit.Magnussen@bfk.no
Hege Dale Martinussen Lærer Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Hege.Dale.Martinussen@bfk.no
Berit Myklebust Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Berit.Myklebust@bfk.no
Tonje Myre Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til tonje.myre@bfk.no
Martha Nistad adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til martha.nistad@bfk.no
Anne Marie Nordby Faglærer RM/ spesialpedagog Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Anne.Marie.Nordby@bfk.no
Anders Risstubben student Gol vidaregåande skule Gol vgs - Medier og kommunikasjon Send e-post til Anders.Risstubben@bfk.no
Håkon Rødseth Lektor med tilegg Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Hakon.Rodseth@bfk.no
Thorgeir Røer Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Thorgeir.Roer@bfk.no
Stian Sannes Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til Stian.Sannes@bfk.no
Joachim Krokvik Solberg Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Joachim.Krokvik.Solberg@bfk.no
Guttorm Spillum Avdelingsleder Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til Guttorm.Spillum@bfk.no
Vivi Sponland Vikariat Norsk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Tilrettelagt opplæring Send e-post til Vivi.Sponland@bfk.no
Svein Erik Holtegard Strand Lektor Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Svein.Erik.Holtegard.Strand@bfk.no
Live Synnøve Surlien Avdelingsleiar Gol vidaregåande skule Gol vgs Send e-post til Live.Synnove.Surlien@bfk.no
Gry Svantesvold Lektor i realfag Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til gry.svantesvold@bfk.no
Liv H. Svare Lektor m/ tilleggsutdanning Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Liv.H.Svare@bfk.no
Helene Sømme Konsulent Gol vidaregåande skule Gol vgs - Merkantile tjenester Send e-post til Helene.Somme@bfk.no
Jan-Eirik Thorberg Adjunkt med opprykk Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til jan-eirik.thorberg@bfk.no
Katinka Collett Ulimoen Lektor m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Musikk, dans og drama Send e-post til Katinka.Collett.Ulimoen@bfk.no
Endre Ulsaker Avdelingsleiar Gol vidaregåande skule Gol vgs - Realfag Send e-post til endre.ulsaker@bfk.no
Wenche M.S. Ulsaker Adjunkt Gol vidaregåande skule Gol vgs - Restaurant- og matfag Send e-post til Wenche.M.S.Ulsaker@bfk.no
Anita Margrete K. Veslegard Adjunkt m/till Gol vidaregåande skule Gol vgs - Kroppsøving/Idrett Send e-post til Anita.Margrete.K.Veslegard@bfk.no
Oddmund Vestenfor Lektor m/tillegg Gol vidaregåande skule Gol vgs - Filologseksjon Send e-post til Oddmund.Vestenfor@bfk.no
Roger Øye Leder Opus Hallingdal Gol vidaregåande skule Gol vgs - Opus Hallingdal Send e-post til Roger.Oye@bfk.no